Konzultácie

Začni hovoriť opäť plynulo, užívať si interakcie s inými ľuďmi a to všetko bez obáv, že sa zasekneš, alebo budeš vystavený potupnej sociálnej hanbe a krutým pohľadom necitlivých ľudí


Chceš pomôcť s koktaním či sociálnou fóbiou? Ja som v tvojich topánkach prežil polku života. Druhú polku si opäť užívam so všetkým, čo život dennodenne prináša (a je toho veľa)

Dostávam od vás súkromné správy, emaily, komentáre pod videom s otázkami ohľadom koktania, introverzie, soc. fóbie. Aj keď by som chcel každému poradiť, jednak si to vyžaduje osobitný prístup, pretože každý sme individualitou a máme rozdielnu štartovú pozíciu, a tiež, úprimne, neostal by mi žiadny čas na nič iné. Proste neefektívne.

Môžeš to spraviť ako ja. Zahryznúť sa do toho a hľadať a skúšať, urobiť zo seba morské pokusné prasa a dúfať, že snáď raz, o rok alebo o desať, proste zvíťazíš. Alebo nie.

Ak chce ale niekto môj čas iba pre seba, má individuálne otázky, ktoré sa týkajú iba jeho vlastného problému – koktania, rôznych situácií, soc. interakcií, fóbie a teda nemôže z tých odpovedí ťažiť už nikto iný, v takomto prípade som sa rozhodol moje služby spoplatniť a uviesť do ponuky osobné Skype konzultácie.

Je pre teba vhodná konzultácia so mnou? Budem ti vôbec vedieť pomôcť? Áno, ak:
james dean

– nevieš dobre ako začať tvoju úspešnú cestu k nájdeniu slobody bez zadrhávania
– nebaví ťa dookola sa snažiť s tým prestať a potom opäť zlyhať a cítiť sa na ****, chceš aby to tento krát konečne vyšlo
– chceš sa naučiť ako krok za krokom sa dostať z bludného kruhu zlyhaní, nechceš sa v tom boriť sám a radšej ma “vyžmýkaš” osobne a vyspovedáš ma na mieru šitými otázkami ako by si čítal vedecké štúdie a výskumy ako koktanie funguje a ako sa z neho dostať.
– chceš konkrétne odporúčania a tipy na to ako sa z toho dostať čo najmenej bolestne.
– život nie je taký radostný ako bol kedysi, no cítiš, že niečo by sa s tým dalo urobiť, aby to bolo opäť ako kedysi.

 Kedy to pre teba nebude dobrý “deal”?

Ak hľadáš čarovnú paličku. Ani Rím sa nepostavil za jeden deň. Ale začalo to prvou tehlou. Potom druhou… Ja som ten, ktorý to vyriešil v praxi – čo, ako, ale nevysvetlím ti ako môžeš používať toto know-how zlým manipulatívnym spôsobom. Takisto ak ani poriadne nevieš, čo odo mňa chceš a očakávaš, že z teba za pol hodinu urobím úplne iného človeka. Konzultácia je o tom, že ty vieš, s čím chceš pomôcť a ja som tam na to, aby som ti zodpovedal na tvoje otázky.

Nie je to len o motivácii. A nádeji. Ale som živým dôkazom, že to môžeš dokázať aj ty. Dokonca aj keď si neveríš. Viem, ako sa cítiš. Stačí, že ti verím, že to dokážeš, ja.

Ako prebieha konzultácia?

Pred konzultáciou ma kontaktuj, odpíšem ti aby sme sa dohodli na termíne skype a opýtam sa ťa pár otázok. Cieľom je, aby som na konzultáciu prišiel pripravený a aby si si ty odniesol maximum.

Obsah konzultácie je individuálny – podľa toho, ako sa dohodneme. Konzultáciu uhradíš vopred, ale pokiaľ ti nepomôžem a nebudeš vidieť tú hodnotu, jednoducho mi povieš a vrátim ti peniaze. Ešte sa mi to nestalo, ale všetko môže nastať ?

Ako sa so mnou na konzultácii dohodnúť? 

Začni vyplnením kontaktného formulára. Je zabezpečený a tvoju správu uvidím iba ja. Napíš, čo od konzultácie očakávaš a s čím chceš pomôcť. Ja ti následne po obdržaní formulára odpíšem a dohodneme zvyšok. Cena konzultácie je 35€ za polhodinu, v prípade trvania kratšieho ako 30min je to stále 35€.

Poplatok za konzultáciu 35e uhradíš na číslo účtu, ktoré ti pošlem v odpovedi.

Ak chceš viac času, odporúčam na jedno sedenie len 1/2 hodinu. Je to hodne intenzívne. Ver mi. Odnesieš si so sebou navždy mega-hodnotu a ak zavedieš do bodky moje úspešné akcie, tak sa začneš meniť v praxi. Neskôr môžeš požiadať o ďalšiu. Ale naozaj, nejde mi o to vyžmýkať z teba peniaze, 1/2hod na jeden krát stačí.

A nezabúdaj, niečo sa s tým dá spraviť!

Jozef Antol, tvoj kamarát

PS: ak si myslíš, že tvoja situácia je ojedinelá, alebo že tebe už nepomôže nič – vedz, že som si to tiež myslel. Je kopec falošných informácií v tomto svete a to, že si tu znamená len to, že si nenatrafil na tie pravdivé a funkčné. Pravda oslobodzuje.